O firmie

Szukasz mebli dla dziecka innych niż wszystkie ale z nutą klasyki? W kolorach drewna lub wszystkich odcieni tęczy? Mebli, które łączą jakość i trwałość z ceną, która nie zwali cię z nóg? Właśnie ci się udało!

Ponad 100 modeli które w połączeniu z mnóstwem dostępnych kolorów oraz dziesiątek aplikacji frezowanych bezpośrednio na drewnie sprawią, że wybór i kupno mebelków dziecięcych będzie prawdziwą przyjemnością.

Zanim wybierzecie już interesujące Was modele chcecie mieć pewność czy materiały, z których je wyprodukowano są bezpieczne i czy meble odpowiadają normom bezpieczeństwa. To są normalne pytania zadawane przez odpowiedzialnych ludzi.

Po pierwsze: bezpieczeństwo, wszystkie nasze łóżeczka oraz łóżeczko-tapczaniki produkowane są zgodnie z obowiązują normą EN 716, lakiery, farby i drewno posiadają wszystkie certyfikaty dotyczące ogólnie przyjętych standardów.

Po drugie: doświadczenie, produkcją mebli dziecięcych zajęliśmy sie w 1993 – na początku sprzedaż obejmowała Polskę lecz z upływem lat rozwijamy się i stale rozszerzamy dostępność naszych produktów, które można kupić w każdym europejskim kraju a nawet w RPA czy Izraelu oraz na Gwadelupie.

Jeszcze wam mało? Macie własne pomysły na meble dziecięce i kolorystykę? Nasz doświadczony zespół projektantów pomoże wam zrealizować wasze pomysły. Jeśli chcecie zobaczyć jak się produkuje meble dla dzieci zapraszamy do Trzemeszna. Od najbliższego lotniska w Poznaniu dzieli nas zaledwie 65 km.