Meble dziecięce

Artykuły, z których korzystają maluchy, muszą spełniać znacznie więcej wymogów, niż te przeznaczone dla dorosłych.

 

Istotne jest przede wszystkim bezpieczeństwo – kilkulatek może spaść z łóżka bez barierki, zadrapać się o niedokładne wykończenie drewnianej ramy lub złamać jakiś element, jeśli został on wykonany z niskiej jakości materiału. Meble dla dzieci, poza bezpieczeństwem, powinny umożliwiać także funkcjonalne zagospodarowanie pokoju malucha oraz dobrze wyglądać, bo przecież każdy rodzic chce, aby jego pociecha cieszyła się z pięknej aranżacji.

 

Drewniane meble dziecięce to najczęściej wybierane propozycje. Dzieje się tak nie bez powodu - materiał ten cechuje się długą żywotnością i świetną wytrzymałością na wszelakie uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na swoje naturalne pochodzenie jest on także w pełni bezpieczny nawet dla najmłodszych. Ważna jest również możliwość szybkiego odnowienia elementów wyposażenia pokoju kilkulatka. Nasze łóżeczka służą maluchom przez wiele lat i wystarczy je jedynie odmalować, aby dać im nowe życie i świeży wygląd.

Wszystkie elementy wyposażenia pokoju niemowlaka powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Łóżeczka 120x60 to propozycja dla najmłodszych, zapewniająca maksimum bezpieczeństwa podczas odpoczynku. Każdy z oferowanych przez nas modeli wyposażony jest w regulację wysokości spodu, dzięki czemu łóżko rośnie wraz z maluchem. Nasze drewniane meble dziecięce wybierane są najczęściej ze względu na swoją długą żywotność i wysoką jakość wykonania. Wzbogaciliśmy je o dodatki takie jak szuflady, aby ułatwić rodzicom przechowywanie wszystkich niezbędnych akcesoriów.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz piękny wygląd – to cechy, których najczęściej poszukują rodzice wybierający wyposażenie do pokoju swojego dziecka. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby, stworzyliśmy drewniane łóżeczka dziecięce 140x70. Każdy z oferowanych przez nas modeli jest starannie wykończony, aby zagwarantować maluchowi całkowite bezpieczeństwo. Dodatkowa szuflada pomoże zagospodarować przestrzeń w pokoju maluszka, a kółka przenieść łóżeczko, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Delikatne kolory i nowoczesne wzory łóżeczek wpasują się natomiast w różnorodne aranżacje wnętrz.

Pierwsze łóżko wybierane dla malucha, gdy wyrośnie on już z popularnych modeli ze szczebelkami, to duże wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i samego kilkulatka. Większość dzieci wciąż jest wówczas narażona na upadek podczas snu, dlatego część naszych tapczaników została wyposażona w asekuracyjne barierki bezpieczeństwa. Oferowane przez nas modele to tradycyjne meble dziecięce o prostej budowie i klasycznym wyglądzie oraz ciekawe drewniane konstrukcje, które stworzą wyjątkową aranżację w pokoju każdej dziewczynki i chłopca.

Kiedy w domu pojawia się maleńki człowiek, zwykle potrzebuje on całej masy artykułów niezbędnych do sprawowania nad nim opieki. Co zrobić, aby nie zapełniać mieszkania przedmiotami, które okażą się przydatne jedynie przez krótką chwilę? Przede wszystkim zdecydować się na funkcjonalne meble i artykuły dziecięce, które ułatwiają codzienne życie z dzieckiem na wiele sposobów. W naszej ofercie dostępne są kojce, kołyski, przewijaki, dodatkowe szuflady i materace dla najmłodszych. Każdy z naszych produktów cechuje się wysokiej jakości wykonaniem, które zapewnia maksymalne bezpieczeństwo maluszka.