Tapczaniki dziecięce

Szeroki wybór rozmiarów tapczaników dziecięcych

 

Meble PPM powstają z drewna sosnowego, które cechuje się wysoką trwałością. Dzięki temu nasze tapczaniki dla dzieci mogą posłużyć zarówno do aranżowania pierwszego pokoju malucha, jak i uniwersalnego wystroju na długie lata. Znajdziesz u nas łóżka o długości od 157 do aż 206 cm - największe modele z powodzeniem sprawdzą się nawet w pokoju młodych nastolatków. Każdy z dostępnych wariantów jest szczegółowo opisany pod względem wymiarów, co sprawia, że bez problemu wybierzesz tu najlepszy model do Twojej koncepcji.

 

W sprzedaży mamy nie tylko pojedyncze łóżka dla najmłodszych, lecz także artykuły idealne dla rodzeństwa. Tapczaniki dziecięce w PPM możesz zamówić w wariancie piętrowym. Nie tylko świetnie się prezentują, lecz także pozwalają na praktyczne wykorzystanie pomieszczeń o ograniczonym metrażu, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Alternatywą dla takiego rozwiązania może być mebel z leżanką, którą można w ciągu dnia wygodnie złożyć.

 

Tapczaniki dziecięce PPM - sprawdzony sposób na pokój jak z bajki

 

Aranżacja pokoju malucha to nie lada wyzwanie. Przestrzeń dziecka powinna być praktyczna i funkcjonalna, a zarazem świetnie odzwierciedlać pasje i gust Twojej pociechy. Z tego względu tapczaniki dziecięce w PPM są dostępne w wielu ciekawych modelach. Nasze minimalistyczne opcje z pewnością świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie pierwsze skrzypce grają fantazyjne tapety i wielobarwne dodatki. Modele takie jak Tipi pozwolą Ci z kolei wprowadzić w życie bardziej tematyczny wystrój w pokoju Twojej pociechy.

 

Jeśli z kolei zależy Ci na zbudowaniu wrażenia przytulności w dziecięcym pokoju, na Twoją uwagę zasługują modele ze stelażem na baldachim. Pokrycie konstrukcji miękką tkaniną wprowadza magiczną atmosferę do pokoju, a w połączeniu ze światłem ciepłej barwy będzie budować niezwykle przyjazny nastrój. Każdy tapczan dla dziecka dostępny w PPM ma swój unikalny urok i może zostać wykorzystany na wiele kreatywnych sposobów - do Ciebie należy decyzja, który z nich pasuje najlepiej do pokoju Twojej pociechy!

Heim z leżanką

Łóżko piętrowe