Tapczaniki dziecięce

Łóżeczko dla malucha powinno być przede wszystkim wygodne i bezpieczne.

 

Zależnie od wieku Twojej pociechy miejsce do spania ma różne gabaryty i ewentualnie dodatki. Młodsze i starsze dziewczynki, mogą mieć atrakcyjne drewniane łóżeczka pomalowane na wyraziste, żywe kolory.


Tapczaniki z baldachimem to bardzo ciekawy pomysł na przytulny i designerski mebel do pokoju malucha. Delikatna osłonka tworzy wyjątkowy klimat i ciekawie definiuje wnętrze pokoju. Drewno wybarwione na biało w korelacji ze zwiewnym materiałem prezentuje się bardzo efektownie. Jeśli do tego łóżko znajdzie się w pobliżu klasycznego dekoru z drewna lub nowoczesnych metalowych dodatków, osiągniesz wyborny efekt.


Możesz też zdecydować się na tapczaniki dziecięce z barierkami w wersji tradycyjnej lub te okryte od góry subtelną tkaniną. Tego typu łóżeczka są niezwykle bezpieczne, bo zabezpieczą nawet największego wiercioszka. Drewniane wzmocnienia po bokach posłużą też jako oparcie w ciągu dnia w trakcie czytania książeczki czy zabawy. Tapczaniki dziecięce z barierkami to wyjątkowo ciekawy pomysł na aranżację pokoju młodego człowieka.