Kojec dziecięcy 80x80, 100x100

Opis produktu

Wymiary zewnętrzne:


– 80 x 80 x 67 cm

– 90 x 90 x 67 cm

– 100 x 100 x 67 cm

 

Dostępne opcje:


– kółka

Pobierz instrukcję Wróć do listy

Urządzanie pokoiku dla malucha powinno być podyktowane jego potrzebami oraz wiekiem. Poszukując idealnych mebli i akcesoriów dla dzieci, wielu rodziców zwraca uwagę na kojce, które znajdują się w ofercie sklepów internetowych. Kojec jest nie tylko praktycznym, ale także bezpiecznym miejscem dla dziecka, które pozwala maluchowi na spokojne poznawanie świata, gdy rodzice są zajęci innymi obowiązkami. Odwiedź nasz sklep internetowy PPM i zapoznaj się z ofertą.

 

Poznaj zalety naszego kojca

 

Na pierwszym miejscu należy docenić wszechstronność tego mebla. Można go używać od początkowych miesięcy życia dziecka, aż do chwili, gdy maluch zacznie samodzielnie wstawać i będzie potrzebował więcej przestrzeni do eksploracji. To sprawia, że zakup kojca w naszym sklepie internetowym to inwestycja w bezpieczeństwo dziecka na wiele miesięcy. Wśród produktów dla dzieci i mebelków znaleźć można wspomniane kojce o wymiarach:

 

- 80x80 cm,
- 90x90 cm,
- 100x100 cm.

 

Powyższe rozmiary wskazują, że kojec jest bardzo ustawny i nie zajmie dużo miejsca w pokoju malucha. Dodatkowo mebel ten ma możliwość regulacji, co pozwala na dostosowanie go do potrzeb rosnącego dziecka oraz do dostępnej przestrzeni w domu. Dodatkowo, w naszym sklepie internetowym dostępne są modele na kółkach, które umożliwiają łatwe przenoszenie kojca między pomieszczeniami, co jest szczególnie przydatne w przypadku potrzeby ciągłego nadzoru nad dzieckiem.

 

Gdzie ustawić kojec?

 

Decyzja, gdzie umieścić ten mebel w pokoju dziecka powinna być przemyślana. Idealnym miejscem jest cicha i spokojna część wnętrza, z dala od drzwi i okien, by zapewnić maluchowi spokojny wypoczynek nocny, a także miejsce do zabawy. Warto również pamiętać o pozostawieniu wystarczającej przestrzeni wokół łóżeczka, aby rodzic miał łatwy dostęp. Dbamy o to, by w naszym sklepie internetowym na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Zakup wyżej wspomnianego mebla to inwestycja w rozwój i bezpieczeństwo dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.