Kojec dziecięcy 6-kątny Ryan

Opis produktu

Wymiary zewnętrzne: 117 x 117 x 74 cm

 

Dostępne opcje:


– kółka

Pobierz instrukcję Wróć do listy

Bezpieczeństwo maluchów to priorytet dla wszystkich rodziców. Urządzając pokoik dla dziecka, warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich akcesoriów, które przede wszystkim zapewnią mu komfort. W naszym sklepie internetowym znaleźć można 6-kątny kojec o unikalnej budowie.

 

Dlaczego warto wybrać kojec 6-kątny?

 

Poszukiwania łóżeczka dla malucha warto rozpocząć jeszcze przed jego narodzinami. Oferowany przez nas 6-kątny kojec wyróżnia się na tle innych produktów swoją formą, która umożliwia lepsze wykorzystanie przestrzeni w pokoju dziecka i oferuje więcej miejsca do zabawy. Produkt, który znaleźć można w naszym sklepie internetowym jest przede wszystkim stabilny, co przekłada się na bezpieczeństwo używającego go malucha. Dodatkowo opcja kółek umożliwia łatwe przemieszczanie kojca, co jest szczególnie przydatne podczas sprzątania.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort malucha

 

Wybierając kojec z oferty sklepu internetowego, warto zwrócić uwagę na materiały, z których został wykonany. Bezpieczne, nietoksyczne komponenty to podstawa, gwarantująca, że maluch może spokojnie bawić się i odpoczywać. Nasze 6-kątne łóżeczko dzięki przemyślanej konstrukcji zapewnia również łatwy dostęp dla rodzica, co jest nieocenione podczas opieki nad dzieckiem.

 

Do jakiego wieku dziecka używać kojca?

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria dla dzieci mogą im służyć od pierwszych dni życia. Tak samo jest w przypadku 6-kątnego kojca, który posłuży aż do momentu, gdy maluch zacznie samodzielnie z niego wychodzić. Zazwyczaj następuje to około 2 roku życia. Wartość użytkowa takiego łóżeczka jest więc wysoka, a inwestycja przemyślana na lata.

 

Warto zwrócić na przestrzenną formę proponowanego przez nas łóżeczka. Ponadto ma ono 3-stopniową regulację wysokości, co ułatwi rodzicom wkładanie i wyjmowanie malucha z niego, a nawet zachęci do wspólnej zabawy. Nasz produkt to bezpieczny plac zabaw, który gwarantuje długie użytkowanie i w którym dzieci lubią odkrywać świat. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi akcesoriami dla maluszków w naszym sklepie internetowym.