Łóżeczka dziecięce 120x60

Nowoczesne łóżeczka dziecięce 120x60 cm - funkcjonalne i eleganckie

 

Nasze propozycje zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby świetnie komponowały się z różnymi stylami wystroju. Najbardziej wdzięczne i kolorowe meble z oferty PPM świetnie sprawdzą się w dziecięcych pokojach, które są pełne tęczowych barw. Stonowane odcienie w kolorze ciemnego błękitu, szarości lub beżu z kolei będą fantastycznym rozwiązaniem, kiedy chcesz, aby maluch w pierwszych miesiącach życia spał w pokoju rodziców. Nasze projekty są unikalnym połączeniem klasyki i nowoczesnych trendów aranżacyjnych z nutą indywidualizmu. Wybierając łóżeczka dla dzieci 120x60 cm z naszego asortymentu, masz pewność, że ich prezencja będzie świetnym uzupełnieniem Twojego pomysłu na wnętrze!

 

Drewno - dlaczego to idealny materiał na łóżeczko dziecięce?

 

Surowce, z którego powstają meble do spania, mają ogromne znaczenie. Naturalne materiały często są idealnym wyborem, kiedy zależy Ci na bezpieczeństwie i wytrzymałości. Nasze łóżeczka dziecięce 120x60 cm powstają z litego drewna sosnowego. Dzięki odpowiedniej obróbce ich powierzchnia jest gładka, przyjemna w dotyku i świetnie zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Konstrukcja jest prosta i solidna, a ponadto przekona do siebie osoby, które szczególną uwagę przykładają do aspektów ekologicznych. Wieloletnia trwałość sprawia, że kiedy Twoja pociecha już wyrośnie ze swojego łóżeczka dziecięcego 120x60 cm, możesz je sprzedać, przekazać w dobre ręce, przeznaczyć do recyklingu lub nadać mu nowe życie dzięki odrobinie kreatywności!

 

Mnogość opcji personalizacyjnych w sklepie PPM

 

Wybierając meble dla pociechy, rodzice szczególną uwagę przykładają do ich funkcjonalności. Możliwość zawieszenia karuzeli, wyjęcia szczebli czy wygodnego przechowywania pościeli jest szczególnie ważna. W PPM zadbaliśmy o to, aby dziecięce łóżeczka 120x60 cm spełniały indywidualne potrzeby. Opis każdego z naszych produktów zawiera listę personalizacji, które możemy uwzględnić w Twoim zamówieniu - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych modeli!