Łóżeczka dziecięce 140x70

Bezpieczne i funkcjonalne łóżeczka dla dzieci 140x70 cm

 

W ofercie PPM znajdziesz meble wykonane z litego drewna sosnowego odznaczonego certyfikatem FSC, który potwierdza, że materiał został odpowiednio przebadany i pochodzi ze sprawdzonego źródła. Łóżeczka dziecięce 140x70 cm wykonane z naturalnych surowców cechują się trwałą konstrukcją i zachowują swoje atuty przez długie lata. Są neutralne dla środowiska, bezpieczne i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu spełniają zarówno potrzeby malucha, jak i wymagania rodziców.

 

Łóżeczka 140x70 cm z PPM powstają w zgodzie ze standardami zrównoważonej produkcji i wyłącznie z użyciem bezpiecznych materiałów. Tyczy się to nie tylko samego drewna, lecz także stosowanych przez nas farb i lakierów. Nie zapominamy także o prostych, codziennych potrzebach rodziców. Każdy z dostępnych mebelków dla dzieci ma również bogatą listę opcji personalizacji, takich jak wyjmowane szczeble, regulacja spodu, dodatkowe kółka, gryzik czy szuflada.

 

Łóżeczka dziecięce 140x70 cm - kiedy sprawdzą się najlepiej?

 

Dostępne w tej kategorii konstrukcje mają nieco większe od standardowych wymiary. Dzięki temu szczególnie docenią je rodzice, którzy szukają uniwersalnych rozwiązań na kilka lat. Łóżeczka dla dzieci 140x70 cm sprawdzą się zarówno w pierwszych miesiącach życia niemowlęcia, jak i wtedy, gdy Twoja pociecha zacznie samodzielnie siadać i wstawać. Regulowany spód sprawia, że nawet przy częstym podnoszeniu i odkładaniu latorośli dorosły nie musi nadmiernie obciążać kręgosłupa.

 

PPM - łóżeczka dziecięce o wyjątkowej estetyce

 

Nasze propozycje mebli wyróżniają się również nietuzinkowym stylem wykonania. Dbamy o to, żeby dostępne w naszej ofercie modele cieszyły oko, a jednocześnie nie były przytłaczającym elementem wystroju. Znajdziesz u nas nowoczesne propozycje doskonałe do mieszkań w stylu loftowym, takie jak Sole czy Gina. Miłośnicy klasycznych mebli z pewnością pokochają łóżeczka dziecięce 140x70 Mateo. Jeżeli szukasz wariantów o nieco fantazyjnym, romantycznym charakterze, Wendy to świetna opcja dla Ciebie - sprawdź nasze projekty już dziś!